Poznaj zespół
Poznaj zespół
Zastanawiasz się kto odpowiada ze te wszystkie Metamorfozy Tz Girls?
Jeżeli tak – dobrze trafiłaś. To właśnie Zespoł TZ Crew codziennie dba, aby
diety naszych Girls 🙋🏼‍♀️ były pyszne i elastyczne, a Fat Killery 🧨 i treningi
Tz Booty 🍑 maksymalnie skuteczne.
❌ Nie układamy “diet cud”. Nie układamy magicznych treningów. One nie istnieją.
Prowadzimy przez proces Metamorfozy Tz Girl 💎 i odpowiadamy za rezultaty.
Nasza misja

Odchudzamy

Kilogramy i centymetry, nawet te najbardziej oporne. Zatrzymaną wodę 💦 i obrzęki – również te na buzi. Cellulit, a w szczególności ten, który ma strukturę skórki pomarańczy 🍊

Wysmuklamy

Talie bez wcięcia i odstający dół brzucha, zwłaszcza jeśli uniemożliwia noszenie obcisłych bluzek 👚 Uda i łydki, które często przez zły trening mogą wyglądać na nabite i opuchnięte 💁🏼‍♀️

Robimy okrągłeeczki

W komplecie z przerwą między udami
i “5-tką” z przodu na wadze 🎯 Do proporcji klepsydry gratis dorzucamy zdrowe nawyki – pozwolą Ci w łatwy sposób utrzymać formę już na zawsze ⏳
Przy okazji wymieniamy ubrania 👚 na mniejsze,
a starych pozbywamy się razem z kompleksami 💥.
A co na to Tz Girls?
Tz Girl Gabi
Na wakacjach nie chowała się przed żadnym aparatem 📷 Jędrna, gładka i soczysta skóra, żadnych fałdek.
Wymarzone bikini zamówione! 👙
Tz Girl Kasandra
Nie sądziła, że nóżki sarenki będą w jej zasięgu! 💁🏻‍♀️
-11,5 cm 🤯 w obwodzie nóg 🦌
Tz Girl Asia
🎯 Cel osiągnięty: Płaski i ostry brzuszek z mocnym wcięciem w talii, bez względu na porę dnia.
-5.9 kg i talia osy 🐝
Tz Girl Natalia
Skinny fat? 😮 Drobna sylwetka nabrała kobiecych proporcji, bez rozbudowy żadnych niepotrzebnych mięśni.
Życiowa forma w 2.5 miesiąca ⭐️
Tz Girl Asia
Nie szukała ćwiczeń na „boczki”. Spaliła oponkę Fat Killerem 🔪 i indywidualnie dopasowaną dietkov 🍔
Proporcje klepsydry ⏳
Tz Girl Karolina
Dwukrotnie wymieniła swoją szafę, kiedyś L, teraz S 🧨
Wcześniej nawet nigdy nie marzyła o „5” z przodu 🤯
Jednym zdaniem...
Mamy wszystko, czego
potrzebujesz
aby osiągnąć formę na którą zasługujesz
Pyszną i elastyczną dietkov
Dostosowaną do Ciebie
i Twoich potrzeb.
Indywidualnie.
Dopasowany plan treningowy
W domu lub na siłowni.
Najskuteczniejsze
metody TZ.
Wsparcie i kontrolę postępów
Przez cały okres
współpracy. Jesteś pod
naszą opieką.
App
Odchudzanie jeszcze nigdy
nie było tak smaczne.
Motywujące.
I proste.
Pod opieką przypisanego Trenera
Prowadzącego i zespołu TZ Crew.
Niesamowita
Społeczność Tz Girls
Zapewnia stałą, wysoką motywację.
O jakiej nawet nie marzyłaś.
W Tz Girls App posiadasz dostęp 24/7 do naszej prywatnej Tablicy.
W każdej chwili możesz sprawdzić co u koleżanek z Teamu, napisać co u Ciebie,
poprosić o pomoc lub pochwalić się swoją formą, bądź zdjęciem posiłku.
Dobrze jest mieć wsparcie osób, które idą w tym samym kierunku co Ty.
Poznaj zespół TZ Crew
Zuzanna Gryboś
Założycielka i CEO
Pracując jako trener online stworzyła grupę podopiecznych, które miały wspólny cel i wzajemnie się motywowały. Dziewczyny ciężko pracowały nad swoimi Sztos Formami, a ich efekty widział dosłownie każdy. Z kilku osób bardzo szybko zrobiła się kilkudziesięcio osobowa społeczność. Wtedy zrozumiała, że nawet najlepszy plan nie jest tak ważny podczas odchudzania jak wsparcie i świadomość, że nie jest się w tym samym. Tak powstał Team Zuzannkov.
Wiktor Gryboś
Współwłaściciel i COO
Swoją historię z siłownią rozpoczął 15 lat temu, a ta bardzo szybko stała się jego pasją. Po 5-ciu latach zaczął pomagać innym jako trener, a od 2016 roku był wspólnikiem w Ponad Poziom i uczestniczył w setkach przemian. 2 lata temu postanowił, że chce skupić się tylko na tworzeniu najlepszego miejsca wsparcia w odchudzaniu i wysmuklaniu dla kobiet w Polsce. Zrezygnował z pozostałych działalności i skoncentrował się w 100% na rozwijaniu Team Zuzannkov.
Aleksandra Wojnarska
Team Leader
Kieruje i zarządza zespołem dietetyków i trenerów. Pilnuje, aby każda dieta była maksymalnie smaczna, a trening skuteczny. Budowanie okrągłych pośladków i pomoc w drodze do Sztos Formy jest jej misją, dlatego zawodowo kontroluje szybkość spadku wagi i pomiarów oraz dba, aby każda Podopieczna podczas procesu Metamorfozy Tz Girl miała najlepszą opiekę i wsparcie. Z siłownią i dietkov związana od 7 lat. W wolnym czasie uwielbia mocno trenować i eksperymentować w kuchni.
Magdalena Kędys
Opiekun Metamorfozy
Absolwentka dietetyki na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, trener personalny z wieloletnim doświadczeniem i miłośniczka sportów siłowych. Oprócz układania pysznych diet odchudzających jest specjalistką od poprawnej techniki ćwiczeń. Na filmikach przesłanych przez Tz Girls potrafi wychwycić najmniejsze błędy i poinstruować tak, aby pracowały tylko te partie na których nam zależy. Czuje ogromną satysfakcję, gdy widzi jak jej rady pozytywnie wpływają na poprawę kobiecych proporcji i wysmuklenie sylwetki. Ma za sobą liczne kursy i szkolenia, ale nie przeszkadza jej to, aby nadal chłonąć wiedzę i nieustannie się rozwijać. Jeśli w wolnym czasie nie jest na siłowni, prawdopodobnie czyta książkę.
Patricia Rogala
Opiekun Metamorfozy
Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła już w podstawówce, gdy mama zapisała ją na lekcje tańca i jazdę konną. Jednak po kilkunastu latach zmieniła je na trening siłowy i to on okazał się być najbliższy jej sercu. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Aktywność fizyczna i żywienie”. W Team Zuzannkov wspiera podopieczne podczas procesu Metamorfozy Tz Girl i motywuje do dietkov i ciężkich treningów. Pomimo, że czasem potrafi być bardzo ostra, cechuje ją wysoka wrażliwość i empatia, które bywają nieocenionym atutem podczas współpracy. Interesuje się psychologią, kocha zwierzęta i język francuski, a w każdej wolnej chwili mogłaby oglądać serial „Friends”.
Natalia Skibińska
Opiekun Metamorfozy
Trenuje, wspiera i motywuje nasze Tz Girls. Dba, aby dietkov była odpowiednio urozmaicona i ani jeden z posiłków nigdy się nie znudził. Stawia na wiedzę popratą nauką, ale z prostymi rozwiązaniami, które łatwo wdrożyć i utrzymać. Oprócz ciągłego poszerzania horyzontów z zakresu dietetyki i treningów, działa samorozwojowo. Uwielbia stawiać sobie nowe cele i rywalizować, a każdy trening traktuje jak wyzwanie i okazję do poprawy formy. Ulubiona książka? Motywacyjna. Najcenniejsza umiejętność? Zaraża swoim zapałem i motywacją. Prywatnie kocha podróże, a każdy dzień bez aktywności i dopiętej michy traktuje jako stracony.
Aleksandra Włodarczyk
Opiekun Metamorfozy
Swoją przygodę z dietkov i treningami rozpoczęła już na początku liceum, gdy postanowiła zadbać o formę i lepsze samopoczucie. Na swojej skórze przetestowała najróżniejsze modele żywieniowe i popełniła mnóstwa błędów zanim osiągnęła swój wymarzony cel. Teraz w Team Zuzannkov uczy innych jak tych błędów unikać i skutecznie pozbywać się niechcianych kilogramów bez niepotrzebnych zastojów wagi, frustracji i efektu jojo. Ukończyła dietetykę na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz liczne kursy dietetyczne i treningowe. Jej drugą pasją jest trening siłowy, a oprócz tego uwielbia taniec, pole dance i każdy rodzaj aktywności fizycznej.
Adrianna Musiał
Opiekun Metamorfozy
Ukończyła dietetykę kliniczną na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, a studia magisterskie kontynuowała na ŚUM w Katowicach. Żywieniem interesuje się od momentu rozpoczęcia swojej pierwszej przygody z odchudzeniem, jeszcze w gimnazjum. Już wie, że w restrykcje kaloryczne będąc tak młodą nie są zdrowe, dlatego teraz uczy podopieczne jak zdrowo podchodzić do utraty kilogramów. Uważa, że nie powinno się dzielić okresów w swoim życiu na „normalne” i „na diecie”, tylko należy dostosować produkty i posiłki tak, aby zawsze jeść to co się lubi i cieszyć się smukłą sylwetką. Jednym słowem - dietkov. Od najmłodszych lat towarzyszył jej sport i tak pozostało do dzisiaj, ale z małą różnicą. Taniec, basen i gry zespołowe zamieniła na przerzucanie ciężarów. Uważa, że podróże kształcą, zwłaszcza kubki smakowe, dlatego jeśli nie ma jej w pracy, najprawdopodobniej możecie spotkać ją w drodze na lotnisko.
Wiktoria Pierończyk
Opiekun Metamorfozy
Już w wieku 5-ciu lat rozpoczęła swoją przygodę jako tancerka, a później jej pasją stały się również treningi na siłowni. Od zawsze wiedziała, że chce wiązać swoją przyszłość ze sportem i ludźmi, dlatego została certyfikowanym trenerem personalnym. Wiedzę z zakresu żywienia zdobywała podczas kursów i szkoleń oraz studiów na KWSPZ w Krakowie. Jest otwarta, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona, a swoją empatię przelewa na Tz Girls, dając im ogromne wsparcie w tych lepszych i gorszych momentach. Oprócz zarażania uśmiechem dba, aby podopieczne szybko chudły, a treningi pomagały im w spalaniu tłuszczu, również tego najbardziej opornego i trudnego do pozbycia. Wkłada całe serce w to co robi i jak sama mówi - jest wdzięczna za to, że może robić to co kocha. Uwielbia podróżować, poznawać nowe miejsca, nowe kultury i nowych ludzi.
Aleksandra Sobkowska
Opiekun Metamorfozy
Absolwentka dietetyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Przygodę z dietetyką rozpoczęła przypadkiem, a ta szybko okazała się być jej powołaniem. Swoje bogate doświadczenie budowała współpracując w poradniach z dietetykami sportowymi, klinicznymi i trenerami personalnymi. Wyznaje zasadę, że najlepsza dieta to taka, która sprawia przyjemność. Przyjemność w układaniu i spożywaniu, dlatego Pizannkov, TZ Burgery, Fit Karpatki i TZ Donuty bardzo często goszczą w jej planach. Uwielbia pracę z ludźmi, a pomoc w zmianie stylu życia i procesie Metamorfozy sprawia jej ogromną satysfakcję. Największą, gdy widzi jak niesamowite postępy osiągają jej podopieczne. Prywatnie jest miłośniczką gotowania, tańca i długich spacerów. Nie wyobraża sobie dnia bez dobrej kawy.
Julia Szymura
Opiekun Metamorfozy
Ukończyła dietetykę kliniczną na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Jest pasjonatką zdrowego żywienia i przeróżnych aktywności fizycznych. Uwielbia dzielić się swoim stylem życia z innymi, a przy okazji zaraża ich pasją. O własną formę dba od kiedy tylko pamięta. Przygodę z siłownią zaczęła kilka lat temu, gdzie jako instruktor fitness prowadziła zajęcia grupowe i treningi personalne w słonecznej Grecji. Podczas procesu Metamorfozy Tz Girl największą satysfakcję sprawia jej pomoc podopiecznym w odnalezieniu wiary w siebie i zbudowaniu pewności. Przy okazji pozbywa się zbędnych kilogramów i starych ubrań, które po każdej Metamorfozie okazują się zbyt luźne. W wolnym czasie uwielbia gotować Fit posiłki, szczególnie te na słodko.
Joanna Stopka
Opiekun Metamorfozy
Absolwenta Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Dietetyk kliniczny i sportowy. Uwielbia gotować, a eksperymentowanie w kuchni daje jej dużo radości. Uważa, że w dietkov każdy potrzebuje balansu. Jest również certyfikowanym trenerem personalny. Od dziecka mocno związana ze sportem, a od 6 lat trenuje na siłowni i przełamuje swoje bariery. Wyznaczanie nowych celów i stopniowe realizowania ich sprawa jej ogromną satysfakcję. Swoją wiedzę pogłebia czytając publikacje naukowe, książki i uczestnicząc w szkoleniach. Prywatnie kocha podróże i dobrą książkę.
Adrianna Zawadzka
Opiekun Metamorfozy
Absolwentka dietetyki klinicznej na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pierwsze zajawki związane z dietą i aktywnością fizyczną pojawiły się u niej w gimnazjum, a pod koniec liceum wiedziała jaki kierunek studiów wybierze. Stale poszerza swoją wiedzę, m.in. studiując psychodietetykę. W swojej pracy stawia na edukację i przekonuje, że dieta to nie tylko chwilowy stan, ale styl życia i zmiana nawyków żywieniowych na stałe. Prywatnie zapalona kibicka wielu dyscyplin sportowych, a w szczególności siatkówki i tenisa ziemnego. Lubi ćwiczyć, tańczyć, ale w wolnej chwili nie pogardzi również dobrym filmem czy serialem.
Julia Żywiecka
Opiekun Metamorfozy
Pasojnuje się zdrowym stylem życia, uwielbia jeść, gotować i trenować. Właśnie z tego powodu pojawiła się w jej życiu dietetyka i zainteresowanie świadomym podejściem do kształtowania sylwetki za pomocą smacznej i elastycznej dietkov. Jej ulubione ćwiczenia to oczywiście te, które najbardziej palą pośladki. Dodatkowo studiuje psychologię, która również jest jej pasją i uważa, że pomaga jej jeszcze lepiej prowadzić Tz Girls przez drogę do wymarzonej formy. Kocha podróżować i w głębi duszy czuje że jej miejsce na ziemi jest w kraju gdzie cały rok jest ciepło.
Aleksandra Bosak
Opiekun Metamorfozy
Absolwentka dietetyki klinicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Nieustająco poszerza swoją wiedzę biorąc udział w różnych szkoleniach oraz czytając książki z zakresu zdrowego odżywiania. Swoją przygodę z aktywnością fizyczną rozpoczęła w szkole podstawowej trenując siatkówkę – i to nie bez powodu dyscyplina ta stała się jej ulubioną. Uważa, że dieta i ćwiczenia to nie tylko tymczasowy etap, ale całkowita zmiana stylu życia i sposobu żywienia, która pozwoli utrzymać wypracowaną sylwetkę. Jest osobą otwartą, pragnie pomagać ludziom w budowaniu zdrowych nawyków co sprawia jej ogromną radość. Uwielbia podróże, taniec, muzykę, jazdę na rowerze, a także dobry film.
Martyna Sobczyk
Opiekun Metamorfozy
Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Miłość do dietetyki pojawiła się u niej w liceum i już wtedy postanowiła, że jest to kierunek, w którym chce się specjalizować. Ze sportem jest związana od najmłodszych lat. Jako dziecko i później nastolatka trenowała siatkówkę. W późniejszym etapie swojego życia odkryła taniec, który pozostał z nią do dziś. W swojej pracy, a przede wszystkim pasji stawia na naukę zdrowej relacji z jedzeniem. Wierzy, że zmiana stylu życia, nauka zdrowych nawyków żywieniowych to furtka, która otwiera nam możliwość na życie pełne zdrowia i sprawności. Prywatnie uwielbia dobre seriale i długie spacery.
Aleksandra Machnik
Opiekun Metamorfozy
Dietetyką zainteresowała się jeszcze w liceum. Zdrowe odżywianie, sport i chęć pomocy innym w zmianie nawyków żywieniowych bardzo szybko zaczęły sprawiać jej radość, dlatego wybrała Dietetykę na KWSPZ. Ukończyła wiele szkoleń i kursów z zakresu żywienia jak i treningu. W wolnym czasie uwielbia gotować oraz uprawiać sport w każdej postaci. Najczęściej wybiera siłownię i taniec. Spędza dużo czasu na poszukiwaniu i analizowaniu nowych badań naukowych oraz ciągłym pogłębianiu swojej wiedzy. Dodatkowo kocha makaron w każdej postaci.
Wiktoria Wiśniewska
Opiekun Metamorfozy
Pasjonatka zdrowego stylu życia. Z dietkov związana od czasów gimnazjum. Sport towarzyszy jej od dziecka, począwszy od lekcji tańca, skończywszy na treningach siłowych. Swoją wiedzę opiera na licznych kursach, szkoleniach i codziennej pracy z innymi doświadczonymi osobami. W życiu wyznaje zasadę, że to dieta i trening powinny być dostosowane do niej, a codzienne jedzonko powinno być przede wszystkim smaczne, proste w wykonaniu i powinno dawać dużo pozytywnej energii na co dzień. Twierdzi, że poprzez dietkov i zmianę codziennych nawyków żywieniowych nie tylko można uzyskać efekty wizualne, ale także olbrzymią metamorfozę wewnętrzną na całe życie. Uważa, że trening to panaceum na wszelkie zło. Prywatnie rozkochana do granic możliwości "mamcia" małego Chihuahua. Lubi długie spacery i smaczną kawkę.
Patrycja Pelc
Opiekun Metamorfozy
Absolwentka dietetyki na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Uważa, że najlepsza dieta to taka, której utrzymanie sprawia przyjemność. Zarażanie otoczenia pasją do pysznego i zdrowego jedzenia uważa za swoją misję. W swojej pracy motywuje podpieczne do zmiany, a największą satysfakcję sprawia jej obserwowanie ich sukcesów na drodze do wymarzonej formy. Wolne chwile spędza eksperymentując w kuchni, na basenie, zajęciach jogi lub z książką.
Karolina Madej
Opiekun Metamorfozy
Ukończyła studia wyższe na kierunku Dietetyka w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. W ramach poszerzania swojej wiedzy uczestniczy w wielu szkoleniach i kursach z zakresu żywienia i treningu. Jest dietetykiem zarówno z zawodu jak i pasji. Zdrowy styl życia od zawsze jest jej bliski i swoim podopiecznym chce przekazać, że zdrowa dieta może być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Swoją przygodę ze sportem zaczęła już w podstawówce, gdzie trenowała siatkówkę. Uważa, że sport buduje siłę i determinację, którą można wykorzystać na każdej płaszczyźnie życia. Prywatnie uwielbia spacery z psem, dobrą książkę, niebanalny film i pyszne jedzonko.
Weronika Makowska
Opiekun Metamorfozy
Absolwentka dietetyki na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, trener personalny i pasjonatka zdrowego stylu życia. Od najmłodszych lat związana z aktywnością, zanim rozpoczęła się jej przygoda z siłownią swoją energię przekładała na taniec i treningi siatkówki. Z czasem zakochała się w treningach siłowych, które kształtują nie tylko sylwetkę ale i silną wolę oraz determinację. Dietetyka, to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, którą rozwija regularnie uczestnicząc w kursach z zakresu żywienia i suplementacji. W wolnych chwilach lubi wyjść na spacer, złapać za aparat i uwiecznić piękno otaczającej ją przyrody.
Weronika Sajdak
Opiekun Metamorfozy
Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoją przygodę z dietetyką rozpoczęła już w gimnazjum. To właśnie wtedy zaczęła bardziej interesować się zdrowym odżywianiem oraz treningami. Twierdzi, że zdrowe odżywianie nie musi się składać z wielu wyrzeczeń a może być przyjemnością. Podczas procesu odchudzania ważne jest dla niej nie tylko utrata zbędnych kilogramów ale również zwiększenie pewności siebie. Jej pasją jest również fotografia, zwłaszcza kulinarna. W wolnych chwilach podróżuje, chodzi po górach, tańczy, ćwiczy na siłowni oraz biega. Uwielbia napić się dobrej kawki przy równie dobrej książce. Lubi eksperymentować w kuchni i piec przeróżne słodkości.
Karolina Ślusarczyk
Opiekun Metamorfozy
Z dietetyką i żywieniem związana od 7 lat. Pierwsza zajawka na siłowni i treningu, przerodziła się w pasje do zdrowego life stylu i nadała kierunek Jej życiu. Absolwentka dietetyki klinicznej na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Poszerza swoje horyzonty kolejnymi szkoleniami z zakresu dietetyki oraz ćwiczeń. Personalnie miłośniczka motocykli, adrenaliny i zwierzaków, sama ma swoje stado w postaci 3 psów i kota. Nigdy nie pogardzi dobrym filmem czy serialem. Uwielbia zachody słońca w dobrym towarzystwie. Zawsze otwarta na nowych ludzi i nowe przeżycia.
Izabela Kapturska
Opiekun Metamorfozy
Uważa, że zdrowe odżywianie nie jest związane z restrykcjami i zakazami, lecz otwiera drzwi do lepszego życia. Ukończyła studia magisterskie z Dietetyki na KWSPZ. Jej celem jest inspirowanie ludzi do podejmowania działań i wprowadzania pozytywnych zmian w swoim życiu poprzez zmianę nawyków żywieniowych i aktywność fizyczną. W kuchni preferuje praktyczne rozwiązania i uczy, że zdrowe jedzenie może być bardzo smaczne, niedrogie i banalne w przygotowaniu. W życiu prywatnym czerpie radość z długich spacerów, przejażdżek rowerowych i rozmów z bliskimi przy filiżance kawy, która jest dla niej nieodzownym elementem każdego dnia.
Justyna Herbut
Opiekun Metamorfozy
Dietetyczka kliniczna, absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym Collegium Medicum w Krakowie. W swojej pracy stawia na edukację i praktyczne zastosowanie zaleceń żywieniowych u swoich podopiecznych. Pragnie, aby podczas współpracy każdy czuł się wspierany oraz jak najlepiej zaopiekowany. Stale poszerza swoje kompetencje uczestnicząc w branżowych szkoleniach, kursach oraz konferencjach - zarówno jako bierny uczestnik jak i prelegent. Swoją przygodę z dietkami i aktywnością fizyczną zaczęła już w gimnazjum trenując siatkówkę oraz jazdę konną. W wolnym czasie lubi spędzać czas na świeżym powietrzu w towarzystwie przyjaciół i zwierząt. Uwielbia rajdy konne, granie na gitarze i zapach porannej kawy.
Paulina Klimiuk
Opiekun Metamorfozy
Pasjonuje się szeroko rozumianym zdrowym trybem życia i wszystkimi korzyściami, jakie za sobą niesie. Cała ta pasja zaczęła się od jej fascynacji pływaniem, w którym aktywnie uczestniczyła w grupach i brała udział w licznych wyjazdach. Obecnie uwielbia spędzać czas na rowerze, w długich wędrówkach oraz w zanurzaniu się w dobrej literaturze, zwłaszcza tej o charakterze kryminalnym. Jest gorącą zwolenniczką recyklingu, minimalizowania marnotrawstwa żywności i ogrodnictwa. Poza tym, delektuje się smakowitymi posiłkami, a szczególnie uwielbia potrawy kuchni włoskiej w wersji fit, delektuje się aromatyczną kawą i promieniami słonecznymi. Pragnie eksplorować nowe miejsca, a odkrywanie nieznanych zakątków jest jej wielką pasją.
Agata Kuras
Opiekun Metamorfozy
Abolwentka dietetyki klinicznej na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie zdobyła sporą dawkę merytorycznej oraz praktycznej wiedzy. Dodatkowo chętnie bierze udział w szkoleniach oraz konferencjach ze świata dietetyki i pokrewnych dziedzin. W swojej praktyce skupia się głównie na dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów poprzez edukacje i utrwalanie prawidłowych nawyków żywieniowych, czego efektem jest poprawa zdrowia i samopoczucia podopiecznych. Prywatnie stara się być pozytywną osobą, uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi. Fanka motoryzacji, szczególnie jednośladów z „duszą“. Miłośniczka pieszych wędrówek po bieszczadzkich szlakach. Pasjonatka gier planszowych, które często towarzyszą jej podczas spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Chętnie spędza czas w kuchni, a jej serce należy do kuchni włoskiej, dobrej kawy i awokado. W wolnych chwilach znajdziecie ją na basenie lub pod miłym kocem z książką fantasy w ręku.
Weronika Malarczyk
Opiekun Metamorfozy
Ukończyła dietetykę kliniczną na Wydziale Lekarskim Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, poszerzając swoją wiedzę poprzez różnorodne kursy i szkolenia z tej dziedziny. Zdrowy styl życia stał się jej pasją już w gimnazjum, kiedy to dołączyła do klubu sportowego i rozpoczęła treningi siatkówki. Swoje umiejętności sportowe rozwijała również w biegach przełajowych i tenisie stołowym. Obecnie, w wolnych chwilach, można ją znaleźć na siłowni lub w sali tanecznej, gdzie oddaje się swojej pasji - zumbie. Prywatnie interesuje się modelingiem, który stał jej się jej małą odskocznią od codzienności, kiedy po raz pierwszy wzięła udział w wyborach Miss Małopolski. Uwielbia gotować i fotografować swoje posiłki. Do działania napędzają ją podróże, które pozwalają jej poznawać nowych ludzi i poznawać inne kultury.
Justyna Biskup
Tz Kitchen Masterchef
Absolwentka Ekonomii na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii we Wrocławiu. Dyplomowany Coach i HR Business Partner. Dusza kreatywna, uwielbia gotovannkov. Tworzy obłędnie kuszące Reels kulinarne i odpowiada za content na Insta, ekonomiczny pod względem kalorii i makro. Nieustannie poszerzana Baza posiłków TZ to również jej zasługa. Potrafi każdy zwykły przepis przerobić na fit, zdrowszą i smaczniejszą wersję, idealną pod dietkov. To ona uzależniła większość naszych Girls od słodkości z Tz Kitchen. Prywatnie miłośniczka kawy, estetyki, fotografii i podróży. Wolny czas poświęca na rozwój osobisty i pracę nad własną sylwetką.
Wiktoria Lassak
Tz Support Girl
Studentka medycyny, w Teamie od września 2021 roku. Kiedyś chciała zostać profesionalną tancerką, ale uznała, że leczenie ludzi będzie prostsze. Nie mogła całkowicie odpuścić aktywności fizycznej i tak trafiła pod skrzydła trenerki Zuzy.
Natalia Kamoń
Tz Support Girl
Od lipca 2021 roku w Teamie. Zrobiła Sztos Formę w 2 i pół miesiąca i mało kto jej wierzył, że można tak szybko. Na codzień kosmetolog, stylistka brwi i rzęs. Kocha dobre jedzonnkov i ostre treningi, a w szczególności brzucha.
Natalia Homoncik
Tz Support Girl
Dołączyła do Teamu w lutym 2021 roku jako nieśmiała i pełna kompleksów dziewczyna. Dzisiaj jest pewna siebie, kocha trenovannkov i pyszne, zdrowe jedzonko. Motywuje setki kobiet do pracy nad własną sylwetką i wiarą w siebie. Z wykształcenia jest kosmetologiem, absolwentką Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej.
Chcesz dołączyć
do Team Zuzannkov?
Chcesz dołączyć
do Team Zuzannkov?
© 2023 Team ZuzannkovRegulamin | Polityka Prywatności
2023 © Team Zuzannkov